قوانین وب سایت آکادمی عقیدت

·قوانین حساب کاربری

در هنگام ساخت حساب کاربری و استفاده از آن به قوانین زیر توجه کنید:

شما موظفید در هنگام ثبت نام در سایت آکادمی عقیدت اطلاعات خود (نام و نام خانوادگی و ایمیل و…) را به شکل درست و معتبر وارد کنید.

شما نمی‌توانید هویت و موقعیت مکانی خود را پنهان کرده یا به شکلی دیگر نشان دهید. همچنین نمی‌توانید خود را به عنوان فردی دیگر جا بزنید.

استفاده از اطلاعات نامعتبر و اشتباه در هنگام ثبت نام باعث مسدود شدن حساب شما خواهد شد.

نام کاربری یا رمز عبور خود را با فردی دیگر در میان نگذارید چرا که در صورت بروز هرگونه مشکل، وب‌سایت آکادمی عقیدت هیچ‌گونه مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد.

هر حساب کاربری فقط می‌تواند توسط یک شخص مورد استفاده قرار بگیرد و در صورت استفاده‌ی چندین نفر از یک حساب کاربری، وب‌سایت آکادمی عقیدت این حق را دارد که حساب مورد نظر را مسدود کند.

در صورت دسترسی فرد سوم به حساب کاربری‌تان، در اولین فرصت این موضوع را به تیم پشتیبانی ما گزارش دهید.

·حریم شخصی کاربران

امروزه حفظ حریم خصوصی کاربران در دنیای دیجیتال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ما در وب‌سایت آکادمی عقیدت از اطلاعاتی که شما هنگام ثبت نام با ما به اشتراک گذاشته‌اید، حفاظت خواهیم کرد و این اطلاعات را در دسترس هیچ فردی قرار نخواهیم داد.

·شرایط ثبت نقد و نظرات کاربران در وب‌سایت آکادمی عقیدت

شما می‌توانید در قسمت‌های مشخص‌شده در وب‌سایت نظرات یا نقدهای خود را با ما در میان بگذارید. نظرات شما باید متناسب با محتوا باشد. ما در آکادمی عقیدت  این حق را داریم که محتوای درج شده در وب‌سایت را که از قوانین سایت تبعیت نمی‌کنند، ویرایش و حذف کنیم یا به طور کل از انتشار آن جلوگیری به عمل آوریم. هدف ما در این وب‌سایت داشتن محتوای سالم و به دور از هرگونه توهین است.

نظرات شما نباید حاوی مواردی باشد که در لیست زیر دیده می‌شود. در صورت مشاهده این موارد حساب شما مسدود خواهد شد.

  • انتشار هرگونه محتوا و نقد یا نظری که با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین کشور تداخل داشته باشد.
  • نشر هرگونه محتوای نادرست، فریبنده، رکیک، نادرست و مخالف با شئونات جامعه.
  • هرگونه توهین به کاربران دیگر و تجاوز به حریم خصوصی آن‌ها.
  • انتشار اطلاعات شخصی و حساس شخص سوم.
  • منتشر کردن محتوایی که حاوی ویروس، جاسوس افزار و موارد مشابه باشند.
  • به اشتراک گذاشتن هرگونه هرزنامه یا تبلیغات سایت‌ها و اشخاص دیگر.

·تخطی از قوانین

آکادمی عقیدت می‌تواند در صورت عدم رعایت قوانین سایت، دسترسی کاربر به سایت را معلق کرده یا آن را به طور کامل قطع کند یا حتی اکانت شما را مسدود کند. همچنین این اجازه را داریم که دسترسی شما به پکیج خریداری‌شده را قطع کنیم.

· امنیت وب سایت

شما با ثبت نام و عضویت در این وب‌سایت تعهد می‌دهید که:

از هیچ نوع ربات و نرم افزاری برای نقص قوانین استفاده نمی‌کنید.

هیچ عملی که منجر به از کار افتادن، آسیب یا حمله به وب‌سایت شود را انجام نمی‌دهید.

از فرستادن هرنوع هرزنامه در بخش نظرات می‌پرهیزید.

از هیچ نوع ویروس، کرم، تروجان و موارد مشابه برای آسیب رساندن به وب‌سایت و محتوای آن استفاده نمی‌کنید.

·ثبت نام در دوره‌ ها

دوره‌هایی که در وب سایت به عنوان رایگان از آن‌ها یاد شده است که برای تماشای آن‌ها ملزم به پرداخت هیچ وجهی نخواهید بود و کاملا رایگان و در دسترس همه هستند.

دوره‌های غیر رایگان که پس از ثبت نام و پرداخت وجه مورد نظر به صورت آنلاین در اختیار شما قرار خواهند گرفت. این پکیج‌ها بسیار بسیار جامع‌تر و کامل‌تر هستند.

·خرید دوره‌ها و پرداخت در سایت

برای دسترسی به دوره‌های مجموعه آکادمی عقیدت باید در ابتدا در این وبسایت ثبت نام کنید و وجه مورد نظر خود را به‌صورت آنلاین بپردازید. روش‌های پرداخت ما ایمن و مطمئن هستند.

پرداخت هزینه‌های دوره‌ها به صورت تومانی است.

هر فرد می‌تواند تنها برای خود و از طریق اکانت شخصی خود از دوره‌ی خریداری‌شده استفاده نماید.

خرید گروهی غیرقانونی بوده و وب‌سایت آکادمی عقیدت هیچ نوع رضایتی در این مقوله ندارد.

شما باید برای پرداخت از کارت بانکی معتبر استفاده کنید و هیچ نوع کارت غیرمجاز قابل قبول نیست.

·بازگرداندن وجه

قبل از خرید هر محصول ، ابتدا با تیم پشتیبانی هماهنگی کنید و پرسش و پاسخ لازم انجام دهید  تا اعتماد لازم به سایت و دوره داشته باشید، و این وبسایت هیچ تعهدی برای بازگردان وجه ندارد ، پس لطفا قبل خرید ابتدا مطمین شوید ، تا بعد آن باعث ناراحتی عزیزان نشود .

·پشتیبانی ۲۴ ساعته

وب‌سایت آکادمی عقیدت خود را موظف می‌داند که بستری برای خریداران عزیز فراهم سازد تا شما بتوانید به راحتی مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. اگر مشکل یا سوالی در رابطه با دوره‌ها برای شما پیش بیاید، می‌توانید به روش‌های زیر آن را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال سوال و مشکل در شبکه‌های اجتماعی (واتساپ ، تلگرام ، اینستاگرام)

تیم پشتیبانی ما به صورت ۲۴ ساعته آماده‌ی خدمت‌رسانی به شما و حل مشکلاتتان خواهند بود. با استفاده از صفحه تماس با ما می‌توانید با تیم پشتبانی ارتباط برقرار کنید.

·مالکیت قانونی محتوای دوره‌ها

لازم به ذکر است که تمام محتویات موجود در دوره‌ها که به صورت فیلم در اختیار شما قرار می‌گیرد، به طور کامل متعلق به وب‌سایت آکادمی عقیدت بوده و هرگونه دخل، تصرف، تغییر و کپی‌برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت. این کار شما نه تنها حقوق وب‌سایت ما بلکه حق و حقوق خریداران دیگر را نیز نقض خواهد کرد.

·تغییرات در وب سایت

ما در وب‌سایت آکادمی عقیدت می‌توانیم در هر زمان براساس نیازها و سیاست‌های سایت، تغییرات لازم را ایجاد کنیم. ما می‌توانیم بخش‌هایی از قوانین را حفظ کرده یا به آن اضافه کنیم. پس از این کار قوانین جدید به اطلاع شما می‌رسد و ادامه‌ی فعالیت در این وب‌سایت به منزله‌ی موافقت شما با قوانین جدید خواهد بود.

دوره های آموزشی درج شده با هدف آموزش بازارهای مالی و آموزش تحلیل آن بازار است و مسئولیت و هرگونه ریسک فعالیت در آن به عهده شخص است.

اگر قوانین کشوری یا جهانی منجر به نسخ شدن یا بی استفاده ماندن محتویات اموزشی گردد هیچ مسئولیتی برعهده مدیریت وبسایت نیست.

هرگونه توهین ، تهدید ، تهمت و سایر گفتارهای محرمانه علیه پشتییان و سایر اعضای تیم اموزشی ممنوع و قابل پیگیری است.

کاربر موظف است از حساب بانکی خود  محتوی اموزشی را خریداری کند و درصورتی که از اطلاعات بانکی دیگران برای انتقال مبلغ استفاده کند هرگونه مسولیت برعهده صاحب شماره موبایل اعلامی توسط کاربر می باشد.

مدت زمان پشتیبانی از زمان اعلامی شروع شده و صرفا محدود به  زمان اعلامی ست و هیچ عذری جهت تمدید ان به جهت عدم استفاده ی کاربر پذیرفته نیست .

در صورت رعایت نکردن هر کدام از موارد بالا، اکانت شما مسدود یا به طور کامل حذف خواهد شد.